Strona meronk.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.

pracownia

Szanowni Państwo !!!
 
Z prawdziwą przyjemnością składam ofertę na prace projektowe w zakresie konstrukcji budowlanych.

Pracownia nasza jest realizatorem bardzo wielu projektów w zakresie budownictwa mieszkaniowego, hotelowego, handlowego i przemysłowego. W Polsce jesteśmy znaną pracownią, współpracującą z największymi Pracowniami Projektów architektury. Współpracujemy również z największymi realizatorami obiektów.
 
Pracownia nasza znajduje się w centrum Gdańska, na parterze znanego biurowca Company House. Jest wyposażona w 14 stanowisk typu Cad, posiadamy tylko licencjonowane oprogramowanie, własne maszyny poligraficzne. Wszystkie projekty są realizowane techniką typu Cad na bazie oprogramowania niemieckiej firmy Glaser, AIA, Nemetschek, AutoCad, RobaBat, ABC. Pracownia jest wyposażona w stałe złącze do Internetu.
 
Właściciel Pracowni posiada 30 letnie doświadczenie w projektowaniu, z czego 6 lat pracy w Niemczech – zakład prefabrykacji, dwie budowy, oraz roczny staż w Pracowni Konstrukcji . Zrealizowanych ok. 520 obiektów budowlanych i 4.500.000 m2 stropów typu Filigran w ok. 4000 obiektów. Dokumentacja projektowa stropów Filigran jest składnikiem uzyskanych znaków jakości „B” oraz uzyskania certyfikatów ISO 9002.
 
W sferze projektowania stropów typu Filigran współpracujemy z ośmioma fabrykami z rejonu Gdańska, Gdyni, Elbląga, Ełku, Kielc, Lublina. Aktualnie projektujemy około 60.000 m2 miesięcznie, w ok. 30-40 projektach. Na początku roku 2003 zakupiliśmy najnowszą wersję oprogramowania do projektowania stropów.

Mam nadzieję, że posiadane przez nas doświadczenie zawodowe może pomóc przy realizacji Państwa zamierzeń budowlanych.

Andrzej Meronk